Маршал ( СЛЕ Жуков)
Сенсорно-логічний екстраверт


(ірраціонал, статик)
Установка на вид діяльності: Управлінець (логіка+сенсорика)
Темперамент: Гнучко-повороткий
(Потребує змінної діяльності в роботі)
Мотивація - високий статус, матеріальні блага.
Вплив та керування людьми. Люблять дорого одягатись і солідно виглядати.
Як керівник

Основною рисою характера у Маршала являється вміння долати труднощі та життєві перешкоди. Люди, які націлені на ціленаправлену боротьбу з тими, хто заважає добитись цілі. Основною потребою у взаємодії з іншими є потреба у впливі, контролі їхніх бажань та вчинків. СЛЕ контактні, заводять багато знайомств та дружніх зв'язків. Легкі на підйом, часто бувають в компаніях, люблять провести весело час. Знайомства використовує для вирішення своїх ділових питань.
Як керівник має бійцівський характер. Впевнений, вольовий та переконливий.
Не боїться ризиків та труднощів, сміливий в діловій активності. Добре справляється з роботою по організації людей. Особливо в авральних ситуаціях. СЛЕ ще називають кризис-менеджером. За рахунок природної смекалки та швидкої оцінки слабких сторін в любій ситуації, добре реорганізовує процес та відсікає все лишнє. З людьми не сюскається.
Манера спілкування - приказний тон. Чим вища посада, тим більше буде проявлена авторитарність. Чим нижча посада (поки йде по ієрархічній драбині) тим більш гнучкий та більше пристосовується до оточення в якому перебуває.
Здружуються з тими з якими більше вигоди та матеріальних перспектив. Шукає більш вигідну пропозицію. Тому може міняти домовленості з урахуванням власної перспективи.
Своє оточення формує з урахуванням ієрархії. Ділить на “своїх”, яких підвищує в статусі і кому можна довірити. Класифікує категорії людей на кілька дистанцій. Розділяє на категорії і має різне до них відношення.
1) Конфронтація. Ті з якими є протистояння, вороги, недоброзичливі. Саме ця частина людей дає Маршалу основний ресурс, та енергію на долання перешкод.
2) Ті на яких все одно... Той тип людей до яких нема діла, сіра масса.
3) Ті з ким хоче знайти контакт. Перспективні для Маршала люди. З ними СЛЕ буде себе поводити дуже гнучко. Оскільки це ті кого він поважає або цінує і планує приєднатись до їхнього оточення. Між іншим дуже швидко в новому оточенні займає вигідні позиції. Через, те що завязує контакти з більш впливовими людьми.
4) Свої. Близьке коло, ті за кого буде рвати і метати у разі потреби. В це коло зайти не просто, оскільки люди перевіряються, випробовуються, і відбираються після проходження труднощів в часі. Чим довше людина поруч, чим більше перешкод разом пройдено, тим цінніша ця людина. Таким людям може довірити багато відповідальності. І очікує вірності. Тих хто зраджує викреслює зі свого життя.

На роботі вміє розставити людей по місцям з врахуванням здібностей та навиків для досягнення цілі. Результат- це основна ціль, яку перед собою ставить Маршал.
Тому команда підбирається з урахуванням багатьох параметрів.
Маршал прекрасно оцінює вольові якості людей та їхні слабкі місця і підбирає тих, хто вміє бути в команді і приймає вольовий вплив керівника. З повагою ставиться до тих, хто вміє відстоювати свої права. А до тих хто постійно жаліється буде безжалісним.

Часто має схильність до тіньових методів управління, через когось. Але в важких ситуаціях бере кермо на себе і втручається в процес перебираючи на себе роль корденатора.
Як для сенсорика для нього має велике значення зовнішній вигляд і дуже часто інших людей по ньому оцінює. Звертає увагу на одяг, манеру спілкування, контроль тіла, рухи і тд. Критично оцінює тих, хто не розвиває в собі вольові якості. Оцінює як слабких людей. Часто може провокувати на якісь дії. Це відбувається в формі - ну от ти кажеш що можеш? А коли ти це зробиш? Зроби завтра!!!
Дуже швидко підмічає пусту балаканину, тому дратується і може на це вказати апоненту… Приземлити в грубій формі.
Довго спостерігає за ситуацією з боку, бачить як люди поводяться в компанії. Відмічає особливості поведінки. В цей момент можна побачити Маршала в спокійному статичному стані але з дуже вираженим та концентрованим поглядом на апонента.
Маршали орієнтовані на успіх в справах і для них найцінніше це результат! Для СЛЕ має всі природні навики, впертість ціленаправленість і вольовий напор. Часто стикає опонентів лбами, або створює умови де люди починають конкурувати. Спостерігає за ним як за грою. Створює напруження та конкурентні умови на роботі. Чим може усугубити спокійний робочий процес. Тримати стабільність йому важко, як і рівні стосунки з працівниками. Переважно маршалів керівників або поважають або бояться. Це люди, які орієнтовані на перемогу любою ціною, без врахування етичних норм та повної відповідальності перед іншими.
Погано йде на компроміс. Має конкуруючий тип поведінки. Аналізує тоді, коли не виходить продавити ситуацію. В конфліктах перекручують ситуацію в свою користь. Шукають винних, переносять на них відповідальність.
Трошки поговоримо про крайнощі, які не виключення. Тому в житті можна зустріти і таких Маршалів як лідерів різних кримінальних угруповань. Там де є бій без правил. І перемога любою ціною.
Має схильність до ризиків та криміналу. Керується реалізацією життєвого успіху кар'єрою та егоїзмом. Націлені на збільшення прибутків та фінансової вигоди любою ціною.

Як співробітник
Виділяється як вольовий та мобілізований та енергетичний. Швидка реакція та витримка в критичних ситуаціях, дуже стресостійких характер. Долає поставлені перед собою трудноші та не опускає руки. Швидко пристосовується до змін, дуже конструктивні в авральних ситуаціях де потрібно вміти свої зусилля та фізичні ресурси мобілізувати на діло. Швидка реакція та фізична виносливість, поводить себе як гнучкий тактик. Швидко приймає кардинальні рішення, особливо в складних ситуаціях. В період енегопідйому розвиває сильну працездатність.
Має критичний склад розуму, відсікає все непрактичне, обирає найбільш реалістичний варіант. Активно відстоює інтереси своєї группи.
На роботі прагне матеріального благополуччя та вигідних перспектив в своїй діяльності. Практик, тому за ідею працювати не стане. Ставить перед собою крупні та масштабні цілі. Зацікавлений в перспективних проектах. Але потребує свободи дії на робочому місці. Задіюйте його організаторські здібності, даючи певну свободу, попередньо опишіть перспективу його дій. Це дуже їх стимулює до роботи. Оскільки для Маршала конкуренція це норма і вона може проявлятись навіть в деталях. Їм важко підкорятись, тому можуть виникати певні сутички на роботі. Напружуються коли нав'язують абсурдні з його точки зору правила.
Стимулом є досягнення службових вершин та матеріальних статків.
Якщо Маршал не буде задоволеним на своєму робочому місці, він починає шукати інший більш вигідний варіант діяльності. Тому перед тим як запропонувати нову кращу вакансію, піднімайте зарплату!))
Настрій коливається від активності до спадів. Може бути похмурим, потребує щоб його переключили на інші емоції і підняли настрій.Тому добре реагує на людей які легкі і вміють переключити на позитивні емоції, обнадіяти позитивним майбутнім. Причиною може бути впевненість в завтрашньому дні і сумніви відносно того який наступний крок треба робити і в якому напрямку рухатись, тому якщо ви зумієте його підбадьорити це зміцнить ваш взаємозв'язок.
Недовірливі до нових людей, питаннями до них виявляє інформацію про положення зв'язки і можливості, робить це обачно. Про себе не розповідає, скритий. Використовує чужі можливості для своїх цілей. Не рахується з інтересами інших людей. Якщо людина не подобається то створює неблагоприємні умови на роботі. Витісняє конкурентів любим методом.

Сильні сторони:
Силовий тиск
Рішучість
Вміння бачити вигоду
Витривалість
Авторитарність
Долання перешкод
Результативність

Труднощі
- Бувають агресивні, важно тримати рівновагу у відносинах з оточуючими.
- Важко очікувати послідовності в діях.
- Не працюють за “ідею”
- Не вміють прогнозувати ситуацію
- Не варто очікувати мягкості, поступливості та не агресивності

Рекомендації: Маршали добре керують людьми, розподіляють обов'язки. Може пропрацювати організаційну структура та її впровадити. Якщо потрібно може, тримати людей в жостких рамках. Добре справляються в критичних ситуаціях. Добре розбирається в вигідності справи в бізнесі. Працюють руками, може виконувати і важку фізичну роботу. Найоптимальнішим рішенням буде робота в сфері управління, спорт, пожежники, техніки, міліції та інших силових структурах.

  • No labels